Vox Pop Gota Show Horoskopi Emisione Kuriozitete Lajme

Dhurata më e keqe/mirë që keni marrë për Krishtlindje dhe Vitin e Ri? - Gota Vox Pop

Cfare dhuratash kan mare shqiptaret per vitin e ri. Dhurata me e mire dhe ajo me e keqe.Item 4